#setratruelove
SetraWorld Magazin

#setratruelove

Také jste propadli značce Setra celou svou duší?

Nosíte Setru ve svém srdci? Nebo i na oblečení … či dokonce na kůži nebo ve vlasech? Provází vás Setra nejen profesně, ale i soukromě – v obývacím pokoji, v dílně, jako sběratele, znalce či fanouška?

Setra oslaví 70 let! A my chceme vědět, jaký je váš život se Setrou, a společně s vámi oslavit naši společnou vášeň! Pošlete nám svou fotografii se stručným popisem, jak Setra ovlivňuje vás i váš život. Příspěvky budeme prezentovat na našich internetových stránkách i na kanálech sociálních médií společnosti Daimler Buses. Jako poděkování za dlouholetou věrnost, lásku a vášeň teď u příležitosti tohoto jubilea oslavíme vás, naše největší fanoušky! 

setratruelove

DĚKUJEME. Jsme nadšeni, že tolik příznivců značky je připraveno sdílet s námi svůj velmi osobní vztah se Setrou. Fotogalerie neustále roste. Takže stojí za to se čas od času podívat.

setratruelove

STEWA Touristik se může ohlédnout za téměř 90letou historií. Rodinný podnik, který začínal jako prodejce automobilů, rychle přijal lásku k cestování, kterou dodnes sdílí se svými hosty. 

setratruelove

1976: STEWA Touristik slaví 50. výročí společnosti a hrdě představuje flotilu STEWA jako součást oslav. 

setratruelove

V roce 1977 se flotila autobusů STEWA Touristik rozšířila o tři vysokopodlažní vozy. Setra S 215 HD je mimo jiné vybaveno palubním WC. 

setratruelove

Láska k cestování autobusy se neustále rozšiřuje, stejně jako věrnost ke značce SETRA. V roce 1981 se STEWA Touristik rozhodla nabídnout autokarové zájezdy s palubním servisem. 

setratruelove

Vedení STEWA, Peter a Kerstin Stenger, v jednom ze svých nových 5hvězdičkových bistro coachů STEWA. Tyto Setra S 531 DT jsou oblíbenými cestujícími. To je pro ně jasným znamením, že si velmi cení pozornosti k detailům a odvahy k optimalizaci. 

setratruelove

Flotila STEWA bisto coachů se sestávající výhradně ze značky Setra. Luxusní cestování autobusem je specialitou STEWA Touristik. 

Pravidla & Podmínky účasti a zásady ochrany osobních údajů (viz níže):

Autorská práva:

Organizátor:
EvoBus GmbH, Mercedesstraße 127/6, 70327 Stuttgart, Německo.

#setratruelove

Mnohokrát děkujeme za Vaši účast!

Podmínky účasti a pokyny k ochraně osobních údajů (souhrnně označované jako „podmínky účasti“ platí pro účast ve fotografické soutěži #setratruelove (dále označované jako „fotografická soutěž“).

Předpokladem pro účast je souhlas s těmito podmínkami.

Svou účastí prohlašuje účastník1, že akceptuje podmínky účasti.

setratruelove
setratruelove

Tato značková kostka cukru je přibližně 28 let stará a byla rozdána v závodní jídelně Karla Kaessbohrera. Po celá ta léta byla pečlivě uložena u K.H. 

setratruelove

V minulosti se také slavila výročí. Tato sklenice byla vyrobena k 75. výročí Kaessbohrera. 

setratruelove

M. A. ukazuje svou pozoruhodnou kolekci Kaessbohrer a Setra, která je krásně prezentována za ochranným sklem. 

setratruelove

Tato Setra S 11, od 1959 se stále pravidelně používá. H.T. ze spoleřčnosti Zuid Netherland Reizen B.V. z Nizozemska je hrdým majitelem tohoto velmi jedinečného autobusu od roku 2010 .

setratruelove

Pro G. K. je to prostě milý coach patřící rakouské Felder-Reisen. Tady je na  náměstí svatého Petra v Římě. 

setratruelove

To je Setra! Z Polska nám D. K. posílá tuto fotografii s coachem, který je pro něj jedinečný. S 517 HDH ​​ve vlastnictví firmy Sindbad. 

setratruelove
setratruelove

P. L. z Belgie nám poslal svůj obrázek: Setra před hradem Ordingen

setratruelove

Poprvé za volantem Setry. A ještě ve velmi krásné klasice, představuje se Setra S 9. Nezapomenutelný zážitek pro C. V .

setratruelove

Setra na BusWord. Pro nás jako organizační tým mezinárodních veletrhů je vždy velmi zvláštním a příjemným úkolem zaujmout naše zákazníky a fanoušky fascinaci Setry.

setratruelove

L. D. byla od dětství doprovázena vášní a nadšením pro značku Setra celé poloviny jejích příbuzných. Přirozeně to bylo nakažlivé a nikdy nevynechala žádné vydání magazínu SetraWorld.

setratruelove

Nádherná vzpomínka na dětství pro Yvese L. z Francie. Setra S 215 SL v roce 2000 je jedním z oblíbených autobusů a také vzpomínkou na mnoho nádherných výletů v autobusech Setra. 

setratruelove
setratruelove

Dohled nad  Kässbohrer muzeem, Kässbohrer showroomem se sbírkou historických vozidel a archivem značky Setra. To vše spadá do kompetence Sabine H., která je největším nadšencem značky Setry.

setratruelove

Zde hraje hudba: Opera Palau de les Arts Reina Sofía a S 531 DT spojují umělecký a majestátní design.

setratruelove

Vášeň pro basketbal se setkává s vášní pro Setru. J.K. bude nadšený, když jeho dva synové někdy v jejich basketbalové kariéře jezdí na tomto skvělém trenérovi.

setratruelove

K.B. předvádí své poklady, na které je jako profesionální řidič Setra S 516 HDH velmi hrdý. Díky mnoha výletům ve vozidlech S 213, S 211, S 328 DT, S 415 HDH, a to jsme vyjmenovali jen některé, mu Setra přirostla k srdci. 

setratruelove

Barevný výběr fotografií se k nám dorazil z Nizozemska. Jako u správného fanouška Setra není přítomna pouze v Shandrově obývacím pokoji, ale také ji zblízka poznal při různých návštěvách závodu v Neu-Ulmu. 

setratruelove
setratruelove

Velké množství pochází od Z. G. ze Spojených států: Arrow Stage Lines podniká více než 92 let. Autobusy Setra ročně přepraví 1 500 000 cestujících na 30 000 cest.

setratruelove

Láska, která se ti dostane pod kůži. Alberto je se svou Setrou S 517 HDH vždy na cestách. Ukazuje nám svou vášeň pro Setru v podobě svého tetování. 

setratruelove

Vzdát se svého nadšení pro Setru u brány továrny? Pro D. P. po více než 40 letech práce ve společnosti to vůbec nepřipadá v úvahu. 

setratruelove

Vášeň ve zlato. Nejen, že bývalá zaměstnankyně Erika H. uchovává nástěnný kalendář Setra Colors, ale také střeží několik knih.

setratruelove

Změňme pravidla hry! Claudia B. žije život plný změn a Setra je samozřejmě součástí jendoho velkého milníku změn.

setratruelove
setratruelove

Anselmo ze Španělska nám ukazuje, že nejen pohled na panoramatickou skleněnou střechu Setry je fenomenální, ale také pohled dovnitř stojí za to. 

setratruelove

Křest lodi je všeobecně známý, ale existuje také křest autobusu. Rosabus oslavil křest autobusu své nové Setry s panoramatickou střechou na mezinárodním veletrhu FITUR v lednu 2020. 

setratruelove

Výlet s Carolus Primatours byl neuvěřitelný zážitek, který zapálil novou vášeň. Pro G.C. je Setra S 531 DT absolutním favoritem mezi autobusy.

setratruelove

Originální a jedinečné. Rosabus poslal velmi unikátní vánoční pozdrav s graffiti na svém autobusu Setra. 

setratruelove

Kancelářské práce v autobuse. Tak vypadá nadšený tým Rosabus během „HAPPY WORK DAY“ ve Španělsku v autobuse Setra (před pandemií). 

setratruelove
setratruelove

„Vášeň + ambice + vytrvalost = dokonalost“. Takto popisuje A. Y. fotografii, kterou poslal. 

setratruelove

Bez ohledu na čas a situaci, J.K. vždy drží vlajku své oblíbené značky vlající vysoko. 

setratruelove

J.K vytvořil vlastní malou kolekci Setra.

setratruelove

Může být lepší výhled na toto panorama? Pan M. na cestě ve svém oblíbeném autobusu S 8.

setratruelove

Některé věci tě nikdy neomrzí. Na obrázku je první setkání M.G. s autobusem Setra S 215H v roce 1980. Značka Setra ho doprovází dodnes a jeho nadšení se nesnižuje.

setratruelove
setratruelove

Setra vždy na pravém místě. M. H. provozuje pravděpodobně nejvíce fascinující testovací centrum. Tam, kde dnes probíhá testování, byli umělci a rockové hvězdy ještě nedávno "doma" a cestovali na další koncert!

setratruelove

Nejen nějaké modely na zdi. Je to „cesta časem Setra“, kterou si M. W. vytvořil jako dekoraci ve svém domě. Jistě, sleduje vývoj téměř od začátku.

setratruelove

Speciální cyklistická túra. M. B. dorazil na kole si vyzvednout svůj nový S 516 HD. Na kole absolvoval téměř 900 kilometrů, aby si mohl převzít svůj první model S 516 HD v Neu-Ulmu.

setratruelove

2005, dovolená v USA. V Utahu M. K. vedle S 6, který má dokonce souhlas SETRA UTAH. Pro dlouholetého zaměstnance EvoBus France to byla velmi zvláštní zkušenost a úžasná vzpomínka.

setratruelove

Nejprve vyrazil na vlastní svatbu. Před více než 25 lety C. S. koupil a láskyplně restauroval tento model S 80, postavený v roce 1973. Od té doby se používá pro rodinné výlety a svatby. Vazba a loajalita k autobusům Setra žije dál.

setratruelove
setratruelove

Nadšení pro Setru je dokonce patrné na těle jejich malé dcery rostou. M. B. je na Setru velmi hrdý a od svého učení v roce 1999 až do současnosti pracoval v různých oblastech a pozicích ve společnosti EvoBus. 

setratruelove

Vždy kousek Setry na palubě. Když P. H. změnil zaměstnání z autobusu na auto, dostal tento přívěšek na klíče jako dárek na rozloučenou, vždy ho doprovází, když si vezme kabriolet na vyjížďku. 

setratruelove

Sněhuláka si může vyrobit kdokoli, ale kdo má ve své zahradě autobus na sněhu? J. F. a jeho rodina také v zimních měsících nezapomína na Setru a z obrovského množství utlačeného sněhu postavili S 515 HDH.

setratruelove

Společnost Yankee Line přeměnila své autobusy Setra TopClass na mobilní vakcinační jednotky a vytvořila tak pohodlné a čisté prostředí pro zdravotnický personál a pacienty. Na východním pobřeží USA tak mohlo být podáno 20 000 očkování.

setratruelove

„Fritz“, Setra S 80 (rok výroby 1968) je nejen součástí rodiny von U. Sch., ale také splněním jeho životního snu. Už jako mladý chlapec se chtěl stát řidičem autobusu, ale POUZE autobusu Setra.

setratruelove

WM s fotografií, která ho ukazuje jako 15letého kluka před jeho oblíbeným modelem S 8. Svou lásku k autobusům objevil jako dítě u své tety, která provozovala autobusovou společnost, následovaně prošel učňovským studiem v Kässbohreru a od té doby ho jeho vášeň pro Setru nikdy neopustila. 

1 Osobní údaje se týkají členů všech pohlaví.